Dom Opieki Łomianki okolice -
Jakość i doświadczenie od 1999 roku.


Zapraszamy wszystkie osoby szukające dla swoich najbliższych odpowiedniego miejsca do odwiedzenia nowoczesnego domu opieki zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji okolic miasta Łomianki. Posiadamy odpowiednie warunki i doświadczenie, aby przyjmować pod opiekę osoby starsze, które poruszają się samodzielnie, jak również przewlekle chore, stale przebywające w łóżkach. Zadbaliśmy również o to, aby seniorzy ze stwierdzoną niepełnosprawnością, mogli swobodnie przemieszczać się po terenie placówki, czemu służą podjazd, duża winda, szerokie korytarze bez progów, specjalne uchwyty w łazienkach. Już na etapie tworzenia koncepcji naszego obecnego Domu Spokojnej Starości, przeanalizowaliśmy projekt pod kątem wyeliminowania barier architektonicznych, które mogłyby przeszkadzać naszym podopiecznym w codziennym funkcjonowaniu. Od 1999 roku działaliśmy jako dom opieki w Łomiankach okolice Warszawy, natomiast w 2013 roku nastąpiła przeprowadzka do nowego i o wiele większego obiektu, który znajduje się w miejscowości Palmiry.

Dokładamy wszelkich starań, żeby osoby w podeszłym wieku, które przebywają w Domu Opieki „Sielanka” mogły regularnie korzystać z różnych form aktywności wpływających na ich komfort fizyczny i psychiczny. Mają możliwość brania udział w zajęciach z muzykoterapii oraz cyklicznych wizytach Braci Kamilianów. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny czy spotkania wigilijne z rodziną lub przyjaciółmi. W naszej kuchni każdego dnia przygotowywane są wysokiej jakości potrawy. Seniorzy mogą liczyć na cztery regularne posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, do spożywania których przeznaczona jest przestronna jadalnia o powierzchni 100 m². Natomiast jadłospis dla osób będących na diecie, układany jest zgodne z indywidualnymi zaleceniami lekarza.


Dla seniorów przewlekle chorych, po różnych zabiegach, jak również będących po pobycie w szpitalu prowadzone są zajęcia z KINEZYTERAPII. Jest to rehabilitacja polegająca na leczeniu ruchem, która wpływa na szybszą poprawę stanu zdrowia.Przez cały rok nasi podopieczni mają do dyspozycji piękny ogród, znajdujący się wokół budynku. Urocze alejki i letnia altana pozwalają seniorom na miłe spędzanie czasu na powietrzu, które dzięki bliskości Parku Kampinoskiego jest wyjątkowo świeże. Niektórzy spacerują po ogrodzie, aby się zrelaksować, inni szukają chwili refleksji. Ponieważ działamy bardzo blisko pierwotnej lokalizacji, naszą ofertę można znaleźć pośród propozycji Domy Opieki Łomianki.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy szerszych informacji dotyczących warunków pobytu w naszej placówce.
Zapraszamy do KONTAKTU